Dažniausiai užduodami klausimai

Pagrindinė informacija

PASKOLOS SUTEIKIMO SĄLYGOS

 Amžius  19-75 metai
 Suma  100-2000 EUR
 Ilgalaikė paskola  61d.-24 mėnesių terminui  
 Paskola bedarbiui  Ne

 

Registracija Minipaskola puslapyje

Kaip tapti registruotu UAB "Ferratum finance" Klientu?

Registruotis galite UAB "Ferratum finance" tinklapyje užpildę registracijos prašymo formą ir sutikę su elektroninės sistemos naudojimosi taisyklėmis. Kad užbaigtumėte registraciją, iš savo asmeninės banko sąskaitos turite sumokėti 0,01 EUR mokestį į vieną pasirinktą UAB "Ferratum finance" banko saskaitą. Pavedimo paskirtyje privalote nurodyti MD5 kodą, kuris nurodomas paskutiniame registracijos žingsnyje ir taip pat yra išsiunčiamas į Jūsų nurodytą el. paštą registracijos metu.

Kada galima registruotis?

Registruotis galite bet kuriuo paros metu, tačiau patvirtinimą gausite tik UAB "Ferratum finance" darbo valandomis ( I - V   08:00 - 20:00 val., VI   09:00 - 14:00 val. , VII - nedirbame). 

Ar galiu registracijos mokestį sumokėti ne iš savo asmeninės saskaitos?

Ne, negalite. Registracijos mokestis, su nurodytu MD5 kodu, turi būti sumokėtas tik iš Jūsų asmeninės sąskaitos į kurią pageidaujate gauti mini paskolą. UAB "Ferratum finance" perveda mini paskolą tik į tą Jūsų sąskaitą, iš kurios sumokėjote registracijos mokestį.

Kas yra MD5 kodas?

MD5 kodas yra unikalus 32 simbolių su 128 bitų (16 baitų) maišos reikšme kodas. Jis Jums yra atsiunčiamas registracijos metu į nurodytą el. paštą. MD5 kodą turite nurodyti mokėdami registracijos mokestį iš savo asmeninės banko sąskaitos.

Minipaskolos gavimas

Kaip gauti mini paskolą (mini kreditą) iš UAB "Ferratum finance"?

Paskolos prašymą galite atsiųsti internetu prisijungę prie savo profilio ir užpildę paskolos prašymo formą. Visą detalią informaciją rasite čia.

Kada galima pateikti mini paskolos prašymą?

Pateikti mini paskolos prašymą Jūs galite bet kuriuo paros metu. Tačiau sprendimas dėl mini paskolos suteikimo bus priimamas tik UAB „Ferratum finance“ darbo valandomis. Jas rasite tinklapio skiltyje „Kontaktai“ arba puslapio apačioje.

I kokią banko sąskaitą bus pervesta mini paskola?

Mini paskola visada bus pervesta į Jūsų asmeninę banko sąskaitą, iš kurios buvo sumokėtas registracijos mokestis.

Ar galima prašyti daugiau nei vienos mini paskolos?

Taip, galima. Pilnai atsiskaičius už vieną mini paskolą, galima prašyti kitos. Tuo atveju registruotis nebeprivalote.

Ar kiekvieną kartą norint išsiųsti mini paskolos prašymą turiu registruotis iš naujo?

Ne, kiekvieną kartą registruotis nereikia. Registracija atliekama ir registracijos mokestis mokamas tik vieną kartą.

Kiek laiko užima mini paskolos išdavimas?

Jei esate registruotas UAB "Ferratum finance" klientas, mini paskola suteikiama per keletą minučių po to, kai sulaukiame paskolos prašymą patvirtinančios SMS žinutės „Sutinku" iš Jūsų registruoto mobiliojo telefono.

Jei esate naujas UAB "Ferratum finance" klientas, paskola gali būti suteikta per 30 min. nuo registracijos patvirtinimo, priklausomai nuo registracijos mokesčio apmokėjimo greičio ir papildomai nuo lėšų pervedimo greičio banko sistemoje.

Kodėl mano mini paskolos prašymas nepatenkintas?

Priežastys gali būti šios:

a) esate jaunesnis nei 19 m. amžiaus (minipaskolos prašymą gali pateikti klientai nuo 19 iki 75 m. amžiaus);

b) galite turėti viešuose skolų registruose registruotų laiku neapmokėtų skolų (sąskaitų, įsipareigojimų, ar pan.);

c) negaunate pakankamų nuolatinių pajamų;

d) registruodamiesi galėjote padaryti klaidą; tuomet patikrinkite ar teisingai nurodėte savo adresą, asmens kodą, sąskaitos numerį;

e) pirmą kartą galite kreiptis mini paskolos nuo 100 EUR iki maksimalios 2000 EUR ilgalaikės paskolos. Paskola bus suteikta, jeigu Jūsų mokumo vertinimas atitinka keliamus reikalavimus.

Kodėl užpildęs ir išsiuntęs paraišką negaunu SMS žinutės su mini paskolos suteikimo sprendimu?

Sprendimas išsiunčiamas, kai peržiūrima atsiųsta paraiška ir patikrinama joje nurodyta informacija. Apie priimtą sprendimą arba padarytas klaidas paraiškoje klientus informuojame skambučiu arba sms žinute. Jei negaunate sprendimo, atkreipkite dėmesį į  UAB "Ferratum finance" darbo laiką arba skambinkite kontaktuose nurodytu telefono numeriu. Jei paraišką išsiuntėte UAB "Ferratum finance" darbo metu, tikėtina, kad Jūsų paraiška nepasiekė dėl techninių kliūčių (pvz.: mobilaus arba interneto ryšio tiekėjo-operatoriaus techninių sutrikimų).

Kiek kainuoja SMS siuntimas?

Siunčiant žinutę su žodžiu SUTINKU kaina 0,09 EUR (0,30 Lt). Visų kitų žinučių kaina yra 0,29 EUR (1 Lt).

Mini paskola - pratęsimas

Ar galima atidėti mini paskolos grąžinimo terminą?

Taip, galima, tačiau ne daugiau kaip 5 kartus turimai paskolai. Grąžinimo terminas pratęsiamas tik iki 30dienų terminui paimtoms paskoloms. Išsiuntus SMS žinutę numeriu 1670 su tekstu: TESTI 15 (arba 30) Vardenis Pavardenis 30101010001 (asmens kodas) arba pildant paraišką mūsų tinklapyje www.minipaskola.lt.

Klausimai

Mini paskolos grąžinimas

Kaip galiu grąžinti mini paskolą?

Mini paskola yra grąžinama mokant banko pavedimu (per internetinę bankininkystę arba bankų filialuose), Lietuvos pašto skyriuose, loterijos "Perlas" terminaluose arba parduotuvės "Maxima" kasose pagal Jums atsiųstą sąskaitą – faktūrą. Mokėjimo pavedimo skiltyje „Mokėjimo paskirtis“ yra būtina nurodyti sąskaitoje - faktūroje nurodytą paskolos sutarties numerį ir savo asmens kodą.

Kas būna laiku negrąžinus mini paskolos?

Laiku negrąžinus minipaskolos Jums už kiekvieną dieną skaičiuojamos palūkanos ir delspinigiai nurodyti sutartyje. Laiku negrąžinus mini paskolos, kuriai buvo pritaikyta akcija, po 3 dienų nuo paskolos grąžinimo termino pabaigos Jums bus priskaičiuotas paskolos mokestis, kuris buvo minusuotas pritaikius nuolaidą.

Ar galima grąžinti paskolą ar jos dalį anksčiau nei nurodyta grąžinimo diena?

Taip, galima, bet apie tokį ketinimą privaloma raštu (elektroniniu ar paprastu paštu) informuoti UAB "Ferratum finance" likus ne mažiau kaip 3 darbo dienoms iki planuojamos išankstinės kredito grąžinimo dienos. Pranešime privaloma nurodyti vardą, pavardę, asmens kodą, norimą grąžinti sumą bei norimą grąžinimo dieną. Mes per 3 darbo dienas informuosime apie kartu su grąžinamu kreditu mokėtinas palūkanas bei apie kitas mokėtinas sumas pagal vartojimo kredito sutartį.

Pažymų išdavimas

Kokios pažymos yra išduodamos? Ar ši paslauga kainuoja?

Pažyma – tai oficialus kredito gavėjo prašymu išduodamas patvirtinimas apie paskolos grąžinimą ar kitą su Sutartimi susijusį faktą (paskolos likutį, padengtų įmokų sumą ir pan.). Pažyma išduodama per 3 darbo dienas, sumokėjus 5 EUR mokestį.

Kita

Skundų nagrinėjimo tvarka

Kaip pateikti skundą ir kaip jie yra nagrinėjami?

Skundą galima pateikti susipažinus su skundų nagrinėjimo tvarka.

Kreipimosi formą galite rasti čia.

Vartotojų ginčai su finansų rinkos dalyvių

Euro įvedimas

Kaip litai bus perskaičiuojami į eurus?
Kaip įvedus eurą keisis kredito įmokos dydis?

Litai bus perskaičiuojami į eurus, taikant oficialų lito ir euro kursą, kuris šiuo metu yra 1 EUR = 3,4528 LTL. Gauta suma eurais apvalinama gavėjo naudai iki euro cento (jeigu po paskutinio skaitmens, iki kurio apvalinama, skaitmuo yra 5 arba didesnis negu 5, prie paskutinio skaitmens yra pridedamas 1).

Kas nutiks su paimtu kreditu įvedus eurą?
Kodėl kainos turi būti nurodomos tiek litais tiek eurais?
Kas nutiks su paskolomis litais ir jų palūkanomis įvedus eurą?

Paskolos likutis bus automatiškai ir nemokamai perskaičiuotas iš litų į eurus oficialiai nustatytu kursu. Sutartyje numatytos sąlygos ir finansiniai įsipareigojimai po euro įvedimo nesikeis.

Kiek laiko kredito įkainiai bus rodomi dviem valiutomis?

Nuo 2014-08-22 iki 2015-06-30 visi vartojimo kredito gavėjo įsipareigojimai bus nurodomi dviem valiutomis.

Kaip keisis registracijos mokestis įvedus eurą?
Kada palankiau skolintis: iki įvedant eurą ar jau įvedus?
Kiek laiko po euro įvedimo bus galima atsiskaityti litais?

Kad būtų užtikrintas patogus perėjimas prie naujos valiutos, 15 kalendorinių dienų po euro įvedimo bus galima už prekes ir paslaugas atsiskaityti grynaisiais litais arba eurais - grąža bus duodama tik eurais. Nuo sausio 16 dienos vienintelė teisėta ir privaloma priimti mokėjimo priemonė bus euras.

Ar kainos iš litų į eurus bus perskaičiuotos sąžiningai?
Jei kreditą paėmiau iki 2014.12.31, o grąžinsiu po 2015.01.01, ar reikės už kreditą mokėti daugiau?
Ar reikės iš naujo sudaryti sutartis?

Sutarčių persirašyti nereikės - visos jose numatytos sąlygos po euro įvedimo dienos nesikeis. Finansiniai įsipareigojimai ir toliau turės būti vykdomi atitinkamoje sutartyje nustatytomis sąlygomis. Jeigu reikės peržiūrėti ir keisti sutarčių sąlygas, įmonė apie tai Jums praneš asmeniškai.

Kaip žinoti, ar eurai nėra padirbti?

Apie euro banknotų ir monetų apsaugos požymius galite sužinoti daugiau Lietuvos Banko parengtame video:

https://www.youtube.com/watch?v=g575HT7ncPM#t=145

Ar Lietuvoje įvedus eurą kainos kils?

Kad būtų išvengta nepagrįsto kainų kilimo, paslaugų ir prekių kainos bus rodomos litais ir eurais beveik 4 mėnesius prieš euro įvedimo datą ir 6 mėnesius po jos.  Paslaugų įmonės, taip pat jų asociacijos skatinamos pasirašyti geros verslo praktikos memorandumą, kuriuo jos savanoriškai įsipareigotų nesinaudoti euro įvedimu, kaip pretekstu padidinti prekių ir paslaugų kainas. Taigi, privalomo kainų litais ir eurais nurodymo laikotarpiu tiek savireguliacinėmis, tiek prevencinėmis, tiek poveikio priemonėmis bus užtikrinama, kad kainos būtų perskaičiuojamos ir nurodomos laikantis teisės aktuose įtvirtintų reikalavimų ir tuo būdu būtų išvengta galimo piktnaudžiavimo euro įvedimu. Anksčiau eurą įvedusiose šalyse pastebėta, kad kainų apvalinimo efekto įvedant eurą infliacija padidėdavo nežymiai (vidutiniškai 0,2-0,3 proc. punkto).

 

Pildyti paraišką